Az úticél és környéke
egy helyen!

Kerekerdő Kalandpark - Kerekegyháza

Kötélpálya, Kerekerdő Kalandpark

Kötélpálya, Kerekerdő Kalandpark (2.fotó)

Tanösvény, Kerekerdő Kalandpark (3.fotó)

Tanösvény, Kerekerdő Kalandpark (4.fotó)

Játszótér, Kerekerdő Kalandpark (5.fotó)

Labirintus, Kerekerdő Kalandpark (6.fotó)

Kerekerdő Kalandpark elérhetősége:

Kerekegyháza, Arany János u. 35.Útvonal »
+36 30 ... Mutat

Kerekerdő Kalandpark bemutatása

A Kerekerdő Kalandpark Kecskeméttől csak 18 km-re fekszik egy kocsányos tölgyesben.
Erdei kötélpálya rendszerünkben a kisgyerekektől a felnőttekig minden korosztály megtalálhatja a maga számára megfelelő kalandelemeket.
Az idelátogató egyéni, családi és csoportos vendégek kikapcsolódását szeretnénk biztosítani kellemes erdei környezetben. A legnagyobb melegben is felfrissülés várja a szórakozni vágyókat a tölgyes árnyékában.

Vendégeink biztonságáról szakképzett pályafelügyelők/animátorok gondoskodnak.

Az erdei kötélpályákon kívül vendégeink kipróbálhatják íjász pályánkat, erdei tanösvényen ismerkedhetnek a helyi élővilággal, labirintusokban bolyonghatnak, használhatják az ugráló asztalt, állatsimogatóban ismerkedhetnek kedvenceinkkel.
Három év alatt külön manópályát és játszóteret építettünk kisgyermekes családok részére.

Kalandparkunkban komplex szolgáltatást szeretnénk nyújtani az ide érkezőknek, aktívan sportolhatnak, kikapcsolódhatnak, feltöltődhetnek. Lehetőséget biztosítunk családi rendezvények lebonyolításához, grillezéshez, bográcsozáshoz. Születésnapi összejövetelek szervezését vállaljuk.

Nyiltvatartás infó

Az információk tájékoztató jellegűek, melyek folyamatosan változhatnak. Kérjük vegye figyelembe a Forrás*-nál megjelölt infomációkat és ha szükséges, tájékozódjon a szolgáltatás fent feltüntetett weboldalán.
Kalandparkunk minden hétvégén nyitvatart: 10-18 óra között.
Csoportoknak előzetes bejelentkezés alapján hétközben is nyitvatartunk, minimum 15 fő
Rossz idő esetén a zárvatartás jogát fenntartjuk, indulás előtt érdeklődjön a+36/30/233-0253-as telefonszámon.
További 22 látnivaló a(z) Kerekerdő Kalandpark közelében és Kerekegyháza településen, illetve a környéken »

Kattints és fedezd fel!

Forrás: A fenti információk a(z) Kerekerdő Kalandpark alábbi weboldláról kerültek kivonatolásra, melynek legutolsó frissítési ideje: 2022.09.29, http://www.kerekkaland.hu/
Szerzői jogok »